top of page

Support Group

Public·20 members

Daudz Laimes, Latvija!


Tuvojoties Guntara Rača autorvakaram Dzintaru koncertzālē, bērnu vokālais ansamblis Dzeguzīte laiž klajā videoklipu dziesmai Daudz laimes, Latvija!, kurai mūzikas un vārdu autors ir Guntars Račs.
Daudz laimes, Latvija!


Download: https://www.google.com/url?q=https%3A%2F%2Fvittuv.com%2F2uepx9&sa=D&sntz=1&usg=AOvVaw0sTgBqaUj9_VKjF7J7UkCYŠogad nāca klajā Guntara Rača pirmais dziesmu albums bērniem Kur dzīvo laime, kurā ir arī dziesma Daudz laimes, Latvija!. Šī patriotiskā dziesma ansambļa Dzeguzīte izpildījumā skanēs Guntara Rača autorkoncerta pirmās daļas noslēgumā Dzintaru koncertzālē jau šīs nedēļas nogalē, 27.augustā, kur atskaņojumam ar unikālu horeogrāfiju pievienosies arī slavenais tautas deju ansamblis Dzintariņš Olgas Freibergas vadībā.


Augsta līmeņa sports savā ziņā ir ļoti nežēlīgs, jo lielāko daļu sava laika nākas pavadīt prom no mājām. Reizēm sportisti svētku laikā ir ārzemēs, piedalās sacensībās vai aizvada treniņus. Tomēr daudzi Latvijas sportisti, lai kurā pasaules malā viņi atrastos, sociālajos tīklos neaizmirst sūtīt sveicienus valsts 99. jubilejā.


Daudz laimes, Latvija! Par godu tev ir vērts ne vien klāt sarkanbaltu ēdienu galdu, bet arī posties pašiem! Lūk, burvīgas idejas aksesuāriem, kas padarīs tevi īpaši patriotiski stilīgu! Ierosmei - šīs lietas ir arī perfektas dāvanai... 041b061a72


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...
Group Page: Groups_SingleGroup
bottom of page